İslami Otel Avantajı

İslami Otel Avantajı

İslami Otel Avantajı
İslami Otel Avantajı ajans

İslami koşullara uygun bir biçimde tatil yapabilmek için tasarlanmış olan otelimiz İslami oteller arasında geniş hizmet seçeneği sunmaktadır. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz otelimizde bayanlara ve erkeklere özel havuzlardan çocuklar için dizayn edilmiş oyun parkları ne kadar birbirinden farklı seçenekler yer alıyor.

 

Aileler İçin Farklı Oda Seçenekleri

 

İslami tatil için ihtiyaç duyabileceğiniz detayları otelimizde bulurken farklı oda seçenekleri sayesinde de ev ortamında ve ferah bir dinlenme alanı da bulabilirsiniz. Bu doğrultuda otelimizde 3+1’den 1+1’e kadar zengin oda seçeneği mevcuttur.

 

Odalarımızın genelinde modern mimari tasarım ile karşılaşırsınız. Kalabalık ailelerin bir arada kalabilmesi için 3 farklı odası bulunan aile suitleri ve Grand Suit seçenekleri yer alıyor. Bu seçeneklerin yanı sıra daha küçük aileler için tek yatak odalı alternatifler de otelimiz tarafından misafirlerimizin tercihini sunuluyor.

 

Yetişkinlere hitap edebilecek pek çok hizmetin yanı sıra tatil boyunca çocuklarında unutulmaz vakitler geçirebilecekleri hizmetler bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra gün içerisinde ve akşam saatlerinde misafirlerimiz her anını dolu dolu geçirsin diye farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinliklerden dileyen her misafirimiz rahatlıkla yararlanabiliyor.

 

Bayanlar İçin Özel Plaj İmkanı

 

İslami tatil imkânlarından yararlanmak isteyen pek çok kadının en büyük sıkıntısı rahatlıkla denize girememektir. İslami tatil avantajlarını misafirlerimiz ile buluşturan otelimiz ise misafirlerimizin bu problemlerine çözüm olmak amacıyla bayanlara özel plaj olanı sağlamaktadır. Sadece bayanların yararlanabildiği kesinlikle erkeklerin kullanamadığı kapalı plaj seçeneğinden yararlanırken artık bayanlar diledikleri gibi rahat bir biçimde denizin keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca bayanlara özel güneşlenme alanı sayesinde artık muhafazakar bayanlarda güneşten diledikleri kadar yararlanabiliyor.

 

Aslında bu ihtiyaç muhafazakar tatil konforundan yararlanmak isteyen erkeklerin de talep etti hizmetlerden biridir. Misafirlerimize sunduğumuz İslami otel hizmetleri içerisinde bayanlar için değil aynı zamanda sadece erkeklere özel plajımız da bulunuyor. Böylece gerek erkekler gerekse de bayanlar kendileri için özel olarak hazırlanmış olan plajlarda günün keyfini çıkarabilir. Tatil için otelimizi tercih eden misafirlerimize sağlamış olduğumuz imkanlar bu kadar ile kısıtlı değildir. Günün her saatinde yüzerek serinlemek isteyen misafirlerimiz için açık ve kapalı havuzlar bulunuyor. Bu havuzlar bayan, erkek ve aile havuzları olarak gruplandırılmıştır. Bayanlara özel havuz kapalı olmakla birlikte havuz içerisinde mescit, giyinme kabinleri ve WC gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü donanım mevcuttur. Ayrıca çocuklar için de özel tasarlanmış çocuk havuzları mevcuttur.

 

Sizler de muhafazakar bir tatilin huzurunu yaşamak isteyenlerdenseniz otelimizden tatil için yerinizi ayırtmak unutmayın.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı