Eşyalarınızı Nasıl Muhafaza Edeceksiniz?

Evidea saklama ve depolama kapları evinize yada ofisinize eşi benzeri olmayan bir stil dokunuşu sağlamaktadır. Birden fazla çeşidi bulunmakta olan saklama kutuları, insan hayatını kolaylaştırmakta olan en büyük ev aletlerinden birisidir.

Eşyalarınızı Nasıl Muhafaza Edeceksiniz?
Eşyalarınızı Nasıl Muhafaza Edeceksiniz? intend

Evidea saklama ve depolama kapları evinize yada ofisinize eşi benzeri olmayan bir stil dokunuşu sağlamaktadır. Birden fazla çeşidi bulunmakta olan saklama kutuları, insan hayatını kolaylaştırmakta olan en büyük ev aletlerinden birisidir. Oldukça fazla dayanıklı olan bu ev gereçleri, birçok ürünü saklamak için en uygun kaplardır. İnternet sitemiz üzerinden daha birçok saklama kap ürünlerini bulabilir, zevkinize en uygun saklama kutularını seçebilmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra güven içerisinde siparişinizi oluşturabilir ve ürünün evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıya oldukça fazla alan sunabilmekte olan bu ev aletleri ile muhafaza etmek istediğiniz ürünleri çok rahat bir biçimde kutuya sığdırabilir, bir köşeye kaldırabilirmeniz oldukça mümkündür.

 

İade ve Değişim Talepleri

 

Saklama kutusu, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması şartıyla teslimat tarihinden sonraki toplam 90 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade talebinde bulunabilir ya da değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile beraber takım olarak satışa sunulan ürünler, yani şahsi kullanıma özel ürünler, mayo – bikini ile kahve ürünleri değişim veya iade talepleri geçersiz olacaktır. Ayrıca yanlızca internet sitemizde satılan ürünler, mobilya çeşitleri, alıcı tarafından ambalajının açılmış olması durumunda, ses ya da  görüntü kayıtlarına, program uygulamalarına ve bilgisayar sarf malzemelerine dair sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında bulunmaktadır.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı