Whatsapp Güncellemeleri

Artık hayatımızın vazgeçilmez mesajlaşma programı olarak yerini alan Whatsapp yeni güncellemeleri ile birlikte kullanıcılarına yeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

Whatsapp Güncellemeleri
Whatsapp Güncellemeleri Admin

Artık hayatımızın vazgeçilmez mesajlaşma programı olarak yerini alan Whatsapp yeni güncellemeleri ile birlikte kullanıcılarına yeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda iki farklı güncelleme hazırlayan Whatsapp şimdilik bunları deneme aşamasında. İşte bu iki güncellemeden birtakım bilgileri sizlerle paylaşalım.

Ekran Küçültme

Whatsapp’ta görüntülü görüşme yaptıysanız bilirsiniz ki adeta eliniz kolunuz bağlanmaktadır. Zira görüşme sırasında başka bir işlem yapmanıza olanak tanınmamaktadır. Bu kapsamda yeni güncelleme ile birlikte artık ekranı küçültebilecek ve böylelikle diğer işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu durum her iki tarafında birbirini görmesini engellemeyecektir. Ancak bir hususu da belirtmek gerekir ki bu özellik Android Oreo sürümlerine sahip telefonlar için geçerli olacak dolayısıyla her telefona bu güncellemenin gelmeyeceğini ifade edebiliriz.

Bir diğer güncelleme ise Whatsapp’ta paylaşılan durumların artık metin halinde de paylaşılabileceği. Yani artık dilediğiniz şeyi dilediğiniz şekilde yazabilecek emojilerle de süsleyebilecek ve ardından da paylaşabileceksiniz. Bu paylaşımlar da diğerleri gibi 24 saat süreyle arkadaşlarınız tarafından görülecek. Ardından da siz bir şey yapmadan kendiliğinden kaldırılacak. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı