HİPPER A.Ş VE NETWORK İLE PARA KAZANMA

Yazı başlığındaki konuya geçmeden önce Hipper A.Ş nedir sorusuna yanıt vermekte fayda var.

HİPPER A.Ş VE NETWORK İLE PARA KAZANMA
HİPPER A.Ş VE NETWORK İLE PARA KAZANMA Admin

Yazı başlığındaki konuya geçmeden önce Hipper A.Ş nedir sorusuna yanıt vermekte fayda var. Hipper A.Ş 1.000.000 tl resi sermaye ile Türkiye sınırları içerisinde legal olarak kurulan ve yöneticileri teknoloji uzmanları olan ve dünyaca ünlü GBC Holding yatırım ortaklığı olan yatırım, danışmanlık ve teknoloji firmasıdır. Ayrıca bir Mastercard altyapısı kullanan Hippercard projesi BDDK 'dan yasal izin hibe desteği almış ilk yerli debit kart projesidir. Yukarıda anlatıldığı gibi Hipper A.Ş yasal olarak çalışan üreten bir teknoloji firması fakat Hipper A.Ş tüm bu işlerinin dışında yatırım çalışmaları da yapmakta yani umut vaat eden ve kesin gelir elde edilebilecek sektörlere yatırım yapmakta. Bu yatırımlarından elde ettiği kazançları da iş ortakları ile paylaşmakta.

Hipper A.Ş ile iş ortaklığı şirketin sunmuş olduğu giriş paketleri satın alınarak sağlanıyor. Hipper A.Ş bizlere sistem girip iş ortaklığı yapabilmemiz için giriş paketeri sunmakta. Belli bir tutar ödeyerek satın aldığımız bu paketler bizlere günlük getiri sağlamakta. Peki bu getirilerin kaynağı nedir ? Bu getirilerin kaynağı Hipper A.Ş 'nin yatırımlarından elde ettiği kazançtan sizin payınıza düşen kısımdır. Giriş paketlerine ödenen tutarlar Hipper'in yatırımlarında değerlendirilmekte ve bu yatırımlardan elde edilen gelir de paket sahipleriyle yani iş ortaklarıyla paylaşılmakta. Hipper A.Ş 'niniş ortaklığı bununla da sınırlı değil. Sistemden satın alacağınız paketler ile günlün kazanç sağlarken ayrıca sizin referansınızla sisteme üye olacak alt üyelerinizden dolayı da sistemden bonus para ödülleri kazanırsınız.

Bu bonus para ödülleri alt üyeleriniz onların alt üyeleriden kazançlar şeklinde devam eder ve bir sınırı yoktur ; ne kadar çok alt üye ve alt üyeleriniz ne kadar çok alt üye yaparsa kazançlarınız o kdar katlanır. Kısaca kendi yatırım takımınızı kurmuş olursunuz buna da network denir. Kendi network sisteminizi kurmaya başladıgınızda kariyer fırsatları da açılır. Ve networkünüz büyüdükçe kariyer basamaklarına çıkar hem basamakta kariyer bonusları da kazanırsınız. Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve %100 legal olan Hipper A.Ş ile %100 garanti kazanç budur. Hipper A.Ş ile kazanmaya hemen başlamak için www.hippertr.com 'u ziyaret edebilirsiniz. Siz de bugün Hipper'li olun ve hemen kazanmaya başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı