Yumrukaya, Büyükşehir Belediyespor’u Ağırladı

Ligde son haftalarda aldığı galibiyetlerle zirveye yerleşen Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı, ETV Televizyonu ve Denge Gazetesi’nin sahibi Erdinç Yumrukaya’nın kahvaltıda konuğu oldu.

Yumrukaya, Büyükşehir Belediyespor’u Ağırladı
Yumrukaya, Büyükşehir Belediyespor’u Ağırladı emrah

Ligde son haftalarda aldığı galibiyetlerle zirveye yerleşen Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı, ETV Televizyonu ve Denge Gazetesi’nin sahibi Erdinç Yumrukaya’nın kahvaltıda konuğu oldu. TFF 3.Lig 1.Grupta şampiyonluğun en iddialı takımlarından biri olan ve son haftalarda aldığı galibiyetlerle ligin zirvesine yerleşen Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Takımı, ETV Televizyonu ve Denge Gazetesi’nin sahibi Erdinç Yumrukaya’nın kahvaltıda konuğu oldu.

Kahvaltıya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Genç ve Yılmaz Gençoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, şube müdürleri, Teknik Direktör Levent Devrim ile birlikte teknik heyet ve futbolcular katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u yakından takip ettiklerini belirten Erdinç Yumrukaya, “Bugün burada Tevfik Lav Tesislerinde sizleri ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk içerisindeyim. Şuna emin olun ki, tüm Manisa sizleri takip ediyor.

Son haftalardaki inanılmaz yükselişiniz ülke gündemine bile taşındı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün desteği ile başarısına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor’un daha iyi yerlere geleceğine olan inancımız tam. İnşallah bu takım sezon sonunda şampiyon olarak bizleri daha da gururlandıracaktır. İnşallah şampiyonluğu Tevfik Lav Tesislerinde kutlarız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Aile Ortamında Olunca Başarı Geliyor ETV Televizyonu ve Denge Gazetesi’nin sahibi Erdinç Yumrukaya’nın konuşmasının ardından söz alan Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan, takımdaki birlik beraberliğe dikkat çekti. Aktan, “Bizleri burada ağırlayan Erdinç Yumrukaya’ya teşekkür ediyorum. Başarılı olmak için çok çalışıyoruz. Bu kulüpte aile ortamında sıcak ve samimi ortam var. Başarı bu şekilde geliyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün muazzam bir desteği ve katkısı var. Başarı ve hizmet için durmadan çalışan bir başkanla beraber olmaktan dolayı çok mutluyum ve gururluyum.

Futbolcularıma, teknik heyetime emeği geçen personellere çok teşekkür ediyorum. Ligdeki galibiyet serimizi bu hafta da oynayacağımız Halide Edip Adıvarspor maçı ile devam ettirmek istiyoruz. Sizlerle buluşmak bizleri çok sevindirdi” dedi. Tek Amacımız Seriyi Devam Ettirmek Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim ise kahvaltının ardından yaptığı açıklamada, “Bugün burada güzel ve ferah bir ortamda ağırlanmaktan dolayı Erdinç Yumrukaya’ya çok teşekkür ediyoruz. Oyuncularımız açısından da güzel oldu. Ligdeki başarılı sonuçlarımızı bu hafta oynayacağımız Halide Edip Adıvarspor maçı ile de devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı