Pepe:Hep Aynı Kramponu Giyiyorum

Beşiktaş'ın sezon başında Real Madrid'den bedelsiz olarak kadrosuna kattığı dünya yıldızı Pepe, siyah beyazlı formayla çıktığı her maçta Umbro krampon markasıyla mücadele etti. Real Madrid ve Beşiktaş'ın resmi sponsoru Adidas'ın kramponlarını giymeyi reddeden Portekizli futbolcunun bu tavrının arkasında yatan hikaye ise oldukça duygulu.

Pepe:Hep Aynı Kramponu Giyiyorum
Pepe:Hep Aynı Kramponu Giyiyorum emrah

Beşiktaş'ın sezon başında Real Madrid'den bedelsiz olarak kadrosuna kattığı dünya yıldızı Pepe, siyah beyazlı formayla çıktığı her maçta Umbro krampon markasıyla mücadele etti. Real Madrid ve Beşiktaş'ın resmi sponsoru Adidas'ın kramponlarını giymeyi reddeden Portekizli futbolcunun bu tavrının arkasında yatan hikaye ise oldukça duygulu. Beşiktaş'ın yıldızı Pepe, Brezilya'da doğdu.

Maddi imkansızlıklar yüzünden zor bir çocukluk geçiren futbolcu, yetiştirdiği balıkları satarak ev bütçesine destek oldu. Antrenmana gidip gelirken verilen otobüs biletlerini yemekle takas ettiğini anlatan futbolcu, kramponunun hikayesini de kendi kalemiyle yazmıştı. Real Madrid ve Beşiktaş'ta takımların resmi sponsoru Adidas'ın kramponlarını giymeyen Pepe, bunun sebebini babasıyla arasında geçen anıya bağlıyor. Pepe, Brezilya'da ilk kramponlarını almak istediğini söylediğinde babasından “Nasıl alalım. Çok pahalı” yanıtını alır. Ama babası oğlunun istediği ayakkabıları bir şekilde para biriktirip alır. Portekizli futbolcu, bugün hala ilk kramponu olan Umbro'yu kullanır. Sürekli Umbro giyiyorum.

Çünkü çocukluğumdaki zor günleri unutmamamı sağlıyor Portekizli defans oyuncusu Pepe, Umbro'nun reklam yüzü olan futbolcuların başında geliyor. Portekizli defans oyuncusu Pepe, Umbro'nun reklam yüzü olan futbolcuların başında geliyor. Portekizli defans oyuncusu Pepe, Umbro'nun reklam yüzü olan futbolcuların başında geliyor. Portekizli defans oyuncusu Pepe, Umbro'nun reklam yüzü olan futbolcuların başında geliyor.

YENİ ŞAFAK

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı