Güneş Monaco Maçında 3 İsmi Kadro Dışı Bıraktı

Şampiyonlar Ligi dördüncü hafta maçında Vodafone Park'ta Monaco'yu konuk edecek Beşiktaş'ta Mustafa Pektemek, Caner Erkin ve Orkan Çınar'ın kadroda olmayacağı açıklandı.

Güneş Monaco Maçında 3 İsmi Kadro Dışı Bıraktı
Güneş Monaco Maçında 3 İsmi Kadro Dışı Bıraktı emrah

Monaco karşılaşması öncesi konuşan Şenol Güneş, "Mustafa Pektemek, Caner Erkin ve Orkan Çınar, yarınki maçta kadroda olmayacak. Bir takımız, takımın da parçaları var. Kim oynarsa en iyisini yapacağını biliyorum" dedi. Şenol Güneş'in açıklamalarından dikkat çeken bölümler şöyle; "Mustafa Pektemek, Orkan ve Caner Erkin, Monaco maçında kadroda olmayacak. Biz bir takımız ve takımın parçaları var.

 

Kim oynarsa oynasın elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Caner Erkin'in herhangi bir sakatlığı yok. Maçın kadrosunda olmayacak, kararı ben aldım. Yarın rakibin bize karşı dinamik oynayacağını düşünüyorum. Böyle olmazsa bizim işimize gelir tabii. Kapalı gişe sinemalarda olur.

 

Sinemalar sessizdir ama yarın burada çok gürültü olacak. 2002 Dünya Kupası'na giderken bizden rahatsız olanlar dönüşte karşılamaya geldiler. İnşallah yine öyle olur. Her maça aynı ciddiyetle çıkıyoruz. Bizde değişen herhangi bir şey yok. Yarın da kazanmak için oynayacağız."

YENİ ŞAFAK

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı