Arda'nın Bonservis Bedeli Açıklandı

El Mundo Deportivo gazetesi Barcelona sorumlusu Gabriel Sanz, Arda Turan hakkında açıklamalar yaptı.

Arda'nın Bonservis Bedeli Açıklandı
Arda'nın Bonservis Bedeli Açıklandı emrah

El Mundo Deportivo gazetesi Barcelona sorumlusu Gabriel Sanz, Arda Turan hakkında açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar: "Kesin olarak ne zaman ayrılacağını söylemek zor. Barcelona Arda ile çalışmak istemiyor.

Ayrıca bu Arda'ya iletildi. Arda kendisi ile çalışmak istenmediğini biliyor. Barcelona teklif almadı. Üç dört gün içinde teklif gelmedi. Barcelona'nın mali açıdanda kadrosunu düzenlemesi gerekiyor. Barcelonalı yetkililer henüz somut teklif almamışlar" "Ahmet Bulut ile görüşme olduğuna dair net bir bilgiye sahip değiliz.

Nasıl bir fikir çıkacak göreceğiz. Arda yedek kulübesinde de çok fazla bulunamadı, takımdan ayrılması yönünde bir durum olduğu ortada. Arda'nın menajeri ile bu görüşme yapılacak. Bizim duyduğumuza göre bir-iki gün içinde bu görüşme olacak" 10 milyon Euro bedelle Barcelona anlaşabilir "Arda 41 milyon euro'ya transfer olmuştu.

Bence 10 milyon euro veren bir takım olursa Barcelona anlaşabilir. Herhangi bir teklif için masaya oturabilir. Barcelona uzun vadede bir kiralık durumunda da anlaşabilir.

AKŞAM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı