Saruhanlı’da Bu Cadde Prestij Kazanacak

Saruhanlı’nın işlek caddelerinden biri olan Gazi Osman Paşa Caddesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sihirli dokunuşuyla baştan aşağı yenileniyor.

Saruhanlı’da Bu Cadde Prestij Kazanacak
Saruhanlı’da Bu Cadde Prestij Kazanacak Admin

Saruhanlı’nın işlek caddelerinden biri olan Gazi Osman Paşa Caddesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sihirli dokunuşuyla baştan aşağı yenileniyor. Mevcut yolda ilk olarak kilit parke döşeme çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, ardından yapacağı aydınlatma çalışmasıyla da Gazi Osman Paşa Caddesi’ne prestij katacak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı’nın Gazi Osman Paşa Caddesi’nde yenileme çalışması başlattı. Yürütülen çalışmaları Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin de yakından takip ediyor. Mevcut yolda yürütülen kilit parke çalışmasının ardından aydınlatma çalışmaları ve çevre düzenlemesiyle Gazi Osman Paşa Caddesi’nin güzel bir görünüm kazanacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ”İlk olarak mevcut yolda kilit parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarına başladık. Daha sonra ise aydınlatma çalışmasıyla Gazi Osman Paşa Caddemiz gecesiyle gündüzüyle güzel bir görünüme kavuşacak. Saruhanlılı hemşerilerime hayırlı olsun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı