En Doğru Ve Güvenli Adres Mono Sağlık

En Doğru Ve Güvenli Adres Mono Sağlık
En Doğru Ve Güvenli Adres Mono Sağlık Admin

Tolum içinde kürtaj işlemi genel olarak ocuk aldırma ismi ile nitelendirilmektedir. Tıp dilinde ise kürtaj ya da küretaj olarak isimlendirilmektedir. Mono Sağlık hastanesinde kürtaj istenmeyen gebelik, düşük yapma ve anne karnında kalp atmama gibi hayati fonksiyonları göstermeme durumlarında da yapılabilmektedir.

Kadın hastalıkları alanında uzman olan doktorlar tarafından yapılacak olan kürtaj işleminde anne adayının rahim içine spekulum denilen bir alet yerleştirilerek vajina açık konuma getirilir. Bu aşamada vajinanın içi antiseptik solüsyon ile temizlenerek kürtaj işlemine hazırlanır. Hastanın isteğine bağlı olarak lokal anestezi ve ya genel anestezi uygulanır. Sonrasında kürtaj işlemini gerçekleştiren vakum cihazı ile gebelik rahimden temizlenir.

İzmir De Mono Sağlık Hastanesi Demek

İzmir de Mono Sağlık kadın hastalıkları olarak hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren en kaliteli hizmeti sunarak değerli müşterilerin güvenini kazanmayı başarmıştır. Bu sebeple Mono Sağlık adı duyulduğunda İzmir kürtaj hastanesi, kadın doğum hastanesi, kadın hastalıkları hastanesi, genital estetik hastanesi gibi yan isimleri anılmaktadır.

Hastane kadrosunda yer alan kadın hastalıkları doktorlar özel olarak seçilmiştir. İşinde tecrübeli olan operatör doktor ya da uzman doktor olarak kendisini geliştiren ve yeniliklere hep açık olan hekimlerdir. Mono Sağlık da hizmet veren eğitimli sağlık personelleri de hastalarına gereken özeni ve değeri vermeyi prensip edinmiştir. Her türlü hijyeni sağlayan temizlik personelleri de hastanemizin her alanında 7/24 çalışmaktadır.

Mono Sağlık Ta Genital Beyazlatma Hizmeti

Birçok bayan genital bölgesinde ağda, jiletleme, güneş gibi nedenlerden oluşan kararmamalar yüzünden kendilerini mutsuz ve özgüvensiz hissetmektedir. Evli olan bayanlarda bu neden eşler arsında sorun oluşturabilmektedir. Sorunu oluşturan nedende kadının bu durumdan utanmasından duyduğu cinsel isteksizlik sebebidir. Ancak bu sorun Mono Sağlık hastanesinde genital beyazlatma işlemi ile tedavi edilebilmektedir. Hastane ekipmanları arasında yer alan lazer cihazı ile problemli bölgedeki koyulaşmayı oluşturan melanosit denilen hücre lazer ışı ile yok edilmektedir.

Mono Sağlık kadın sağlığı ve hastalıkları kliniğinde hizmet verilen diğer alanlarla ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve muayene randevusu almak için 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 numaralını arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı