Biorezonans Yan Etkileri

Günümüzde biorezonans yan etkileri diye bir konu yoktur bu tedavi yönteminde hiçbir yan etki bulunmamaktadır. Biorezonans tedavisinde kullandığımız tüm cihazlar sağlık bakanlığı tarafından incelenerek onay verilmiştir. İnsan vücudunda herhangi bir zarar, yan etki yaratmayan tıbbi aletler arasında yer almaktadır. Frekans dediğimiz şey atomun frekansı yani maddenin enerjisidir

Biorezonans Yan Etkileri
Biorezonans Yan Etkileri bazkriz

 

Günümüzde biorezonans yan etkileri diye bir konu yoktur bu tedavi yönteminde hiçbir yan etki bulunmamaktadır. Biorezonans tedavisinde kullandığımız tüm cihazlar sağlık bakanlığı tarafından incelenerek onay verilmiştir. İnsan vücudunda herhangi bir zarar, yan etki yaratmayan tıbbi aletler arasında yer almaktadır. Frekans dediğimiz şey atomun frekansı yani maddenin enerjisidir. Biorezonansta kullandığımız enerji asla size zarar vermez hücrelerinize ait en düşük frekanslardır. Bulunduğumuz birçok ortamda radyo frekansları, telefon frekansları var bulunuyor nasıl bunlar bize hiç zarar vermiyor ise biorezonans tedavisi de böyledir yani biorezonans yan etkileri diye bir şey olamaz.

Biorezonans Frekansında Yan Etki Var Mı?

Sizin hastalanmış organınızın frekansını tam olarak verdiğimizde o organınız da iyileşme görülür, tam vermediğinizde ise organınıza hiçbir etki yapmaz. Biorezonans tedavisinde herhangi bir ilaç kullanılmaz. Bundan dolayı, hamilelerde, yaşlılarda, gençlerde ve çocuklarda tereddüt edilmeden rahatça kullanılabilmektedir. Biorezonans yan etkileri sadece kalp pili olanlarda, hamileliğin ilk üç ayında ve düşüklerin çok olduğu dönemde riskli olabilmektedir. Dilerseniz www.ilkebiorezonans.com sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı