İrem Derici Hastaneye Kaldırıldı

Verdiği kilolar nedeniyle sık sık gündeme gelen İrem Derici, verdiği kilolar nedeniyle sık sık hastaneye kaldırılıyordu.

İrem Derici Hastaneye Kaldırıldı
İrem Derici Hastaneye Kaldırıldı Admin

Verdiği kilolar nedeniyle sık sık gündeme gelen İrem Derici, verdiği kilolar nedeniyle sık sık hastaneye kaldırılıyordu. Yine hastaneye kaldırılan İrem Derici’nin sağlık durumu iyiye gitmiyor. Gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan İrem Derici’nin 3 konseri doktorun talebiyle iptal edildi. İyileşemediğinden morali düşük olan irem Derici sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarından dua etmelerini istedi.

Hayranları konserlerin iptal edilmesine üzülseler de ünlü sanatçının sağlık durumu hakkındaki kaygılarını ve şifa dileklerini İrem Derici’nin sosyal medya hesabı üzerinden paylaştılar. Bir an önce iyileşmesi dilenen İrem Derici, gıda zehirlenmesi nedeniyle vücut direnci düştüğü için günlerdir kendisine gelemiyor. Sağlık durumunun iyiye gitmemesi herkeste tedirginlik yaratsa da sanatçının kendini toparlayacağına dair edilen dualar sanatçıyı mutlu etti.

Bazı insanlar verdiği kiloların hastalığının iyileşmesinin önünde engel oluşturduğunu öne sürerken, bazıları gıda zehirlenmesinin iyileşememe nedeni olarak sanatçının yoğun çalışma temposunu gösteriyor. Nedeninin ne olunduğu bilinmez ama İrem Derici son dakika tibari ile bir an evvel iyileşmesi için doktorların ellerinden geleni yaptıkları alınan duyumlar içerisinde. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı