Çağatay Ulusoy Netflix Dizisinin Başrolünde Yer Alacak

Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatan tüm dünyanın izleyeceği ve ilk Türk orijinal Netflix dizisi olacak dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alacak. Dizinin detayları giderek netleşmeye başladı

Çağatay Ulusoy Netflix Dizisinin Başrolünde Yer Alacak
Çağatay Ulusoy Netflix Dizisinin Başrolünde Yer Alacak emrah

Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatan tüm dünyanın izleyeceği ve ilk Türk orijinal Netflix dizisi olacak dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alacak. Dizinin detayları giderek netleşmeye başladı. Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulmuştu. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Suskunlar, Ezel gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut ve Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem kaleme alacak.  

Dizi Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak?

Dizi, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanmaya başlanacak.

Dizinin Konusu Nedir?

Dizide, genç bir adam özel güçlerinin olduğunu fark eder. Şimdi isestanbul şehrini ve tüm insanlığı korumak için, İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu genç adamın, serüvende kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka bir çaresi bulunmamaktadır.

Çağatay Ulusoy ise proje ile ilgili olarak çok heyecanlı olduğunu, çok güzel ve özel bir dizinin seyircilerle buluşmaya hazırlandığını paylaştı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı