Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
MANİSA HABER MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Anafartalar Mahallesi, Halil Erdoğan Cd. No:356, 45000 Şehzadeler/Manisa
 Tel: 08504004221

SORUMLU MÜDÜR
Rıdvan SEVİMLİ 
mail: ridvan@manisahaber.net
gsm: +90 5322683040

EDİTÖRLER

Hakan TÜRKMEN 
mail: hakan@manisahaber.net
gsm: +90 5432563545

Ali GÖNÜL 
mail: ali@manisahaber.net
gsm: +90 5425678945

Rıza KAÇKAR
mail: riza@manisahaber.net
gsm: +90 5557897654

SPOR EDİTÖRÜ
Hasan TAŞ
mail: hasan@manisahaber.net
                    gsm: +90 5426234232                    

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Serap BİLİR 
mail: serap@manisahaber.net
gsm: +90 5423908132

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@manisahaber.net

HUKUK DANIŞMANI
Murat DARGIN
gsm: +90 532456944

ALTYAPI ve TEMA
Gazisoft Bilişim Hizmetleri

Bilgi ve Destek Hattı

08504004221

Servis Yer Sağlayıcı
Kınıklı Mahallesi, Hüseyin Yılmaz Caddesi
No:67 D Blok, 34394 Pamukkale/Denizli

REKLAM VE TANITIMLAR İÇİN
reklam@manisahaber.net

UYARI
“Manisahaber.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı MANİSA HABER MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Manisahaber.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Manisahaber.net’e aittir. Manisahaber.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Manisahaber.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Manisahaber.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Manisahaber.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Manisahaber.net However, sometimes the Manisahaber.net uses third parties to process your information. Manisahaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Manisahaber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Manisahaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Manisahaber.net and its services. When you use Manisahaber.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Manisahaber.net cookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı