Uzun Yaşamanın Sırları

Her insan uzun yaşamak ister. Bunun için birçok ameliyat geçiren ve tonlarca para veren insanlar vardır.

Uzun Yaşamanın Sırları
Uzun Yaşamanın Sırları admin

Serap Bilir/Manisahaber.net

Her insan uzun yaşamak ister. Bunun için birçok ameliyat geçiren ve tonlarca para veren insanlar vardır. İnsanlar aslında uzun yaşamı parada aramak yerine daha bitkisel odaklı düşünseler daha uzun yaşam sırları konusunda uzman olacaklardır. Propolis, glikoz şurubu, bağışıklık sistemi, sirke, yoğurt, salatalık gibi doğal yollar ile uzun yaşama ulaşabilirsiniz. Günde sadece bir kez tüketerek ya da hiç tüketmeyerek daha sağlıklı ve uzun yaşam sürebilirsiniz.

PROPOLİS Nedir?

Propolis kalp ve damar sisteminin bir numaralı dostudur. Aslında anjiyo olsun diğer farklı ameliyatlar olsun tek bir bitki üzerinden tüketilebilinir. Özellikle yaşlı insanların en büyük yardımcı olabilme potansiyeli vardır. Damar tıkanıklığı olan insanların çoğunluğunu yani %70 80i propolis tüketerek damar tıkanıklığından kurtulmuştur. Kalın bağırsağın epitel dokusunu düzenler. Bağırsağınızın florası düzelir. Mide kanseri olan insanlar kullandığında kanserde azalma görülür. Mide kanserine neden olan bazı bakterileri öldürerek kanserle savaşmada rol alır. Özellikle mide olan hastalığı olan reflü hastalığında da rol alır. Reflünün giderildiğini gören birçok hasta vardır.

Nar

Nar en faydalı meyvelerden biridir. Antioksidan yanı vücutta biriken tüm oksidadif stresleri yok eder. Taneleyip günlük olarak yemeniz. Tüm metabolizmanızın düzene girmesini sağlar. Nar çiçeğinin de farklı farklı faydaları vardır. Yapay nar suları içmeyin evde kendiniz taneleyip sıktığınızda daha faydalı olacaktır. Mitokondri organelinin sağlıklı olmasını sağlar.
 

Yoğurt

yoğurt en çok bağırsak dostudur. Kanserin en büyük düşmanıdır. Kanserdeki özellikle kolon kanseri olan hastaların kullandığında sonuçları mucizevi olacaktır. Probiyotik olan yoğurtlar daha faydalıdır.

Sirke

Sirke bolca tüketilmesi gereken bir şeydir. Saçınıza, tırnağınıza vücudunuzun her bölgesine yardımcı olur. Bulaşık makinelerinde deterjan yerine sirke koyarsanız mideniz için daha faydalı olacaktır ileriki aşamalarda kansere yakalanma riskinizi azaltır.

Glikoz Şurubu

Glikoz şurubunun oldukça fazla zararı vardır. Zararlarından biri kanser hücrelerini beslemesidir.

Bağışıklık Sisteminizi Etkileyen Faktörler

Bağışıklık sisteminiz sizin tehlikeli hastalıklara karşı olan tavrınızı anlatır. Eğer bağışıklık sisteminiz sağlam ise kansere dahi daha dayanıklı olursunuz. Kansere olan direncinizi gözle görünür şekilde arttıracaktır.

Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X