Yunusemre Belediyesi Semt Pazarına El Attı

Yunusemre Belediyesi Semt pazarında yaşanan kötü koku ve görüntüyü gidermek için kolları sıvadı ve çalışmalara başladı.

Yunusemre Belediyesi Semt Pazarına El Attı
Yunusemre Belediyesi Semt Pazarına El Attı admin

Rıza Kaçkar/Manisahaber.net

Yunusemre Belediyesi Semt pazarında yaşanan kötü koku ve görüntüyü gidermek için kolları sıvadı ve çalışmalara başladı.Bozulan yolların çalışmasına başlayan Yunusemre Belediyesi semt pazarına güzel bir görüntü vermek için çalışıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi semt pazarı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirterek “Karaköy pazaryerinde Salı günleri mevcut yolun bozuk durumundan dolayı kötü kokular oluşuyor, ulaşım zorlaşıyordu. Esnafımız ve bölge halkımız bu durumdan muzdaripti. Esnaf ve vatandaşımızın talebi üzerinde söz konusu alanda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarına başladı. Alanın yolunu düzenleyip sıcak asfalt yapacağız. Böylece daha önceki bozuk yollar düzelmiş, kilitli parke taşlarının arasına giren çürümüş yiyeceklerin neden olduğu koku giderilmiş olacak. Alanın zeminini kısa sürede bitireceğiz” dedi.

ESNAF BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan çalışmadan sonra esnaflar Yunusemre belediyesine teşekkür ettiler.Konu ile ilgili konuşan esnaf şunları söyledi;

“İlk geldiği günden bu yana belediye başkanımızdan ve yaptığı hizmetlerden memnunuz. Başkanımızın çalışmasıyla bu sıkıntı da ortadan kalkacaktır.” derken, İsmail Taraslan isimli vatandaş da, “Pazar esnafı Salı günleri mağduriyet yaşıyordu. Taşlar temizliğe uygun olmadığı için etrafa pis kokular yayılıyordu. Yapılan bu çalışma ile bu sorun giderilmiş olacak. Mehmet Çerçi başkanımıza yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Başka bir esnaf ise şunları söyledi;

“Burada sinekten duramıyorduk. Yapılan asfalt çalışması ile sorun ortadan kaldırılmış olacak. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı

Kaynak: Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı