Manisa Salihli'de Köprülü Kavşak Projesinde Birinci Kısım Bitmek Üzere

Manisa'nın Salihli ilçesinde yapımı devam eden Köprülü Kavşak Projesinde birinci etap bitmek üzere.

Manisa Salihli'de Köprülü Kavşak Projesinde Birinci Kısım Bitmek Üzere
Manisa Salihli'de Köprülü Kavşak Projesinde Birinci Kısım Bitmek Üzere admin

Ali Gönül/ Manisahaber.net

Manisa'nın Salihli ilçesinde yapımı devam eden Köprülü Kavşak Projesinde birinci etap bitmek üzere.Projede incelemerde bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ile birlikte inceledi.

İncelemelerin ardından konu ile ilgili açıklama yapan Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ''Salihli'deki kavşak projemiz çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu anda toprakarme imalatlar tamamlandı. İki yolu üstten bağlayacak vaziyetteyiz. Asfalt için yüklenici firma ile program yaptık. Birinci etabı Kasım ayının ikinci yarısında açmış olacağız. İzmir-Ankara karayolu olduğu için bu noktada trafik yoğunluğu vardı. Kavşağın üst kısmını açtığımızda trafikte rahatlama olacak. Kavşağın üst kısmı açıldıktan sonra yan yollarda da çalışma yapacağız. Yılsonuna kadar tamamen açmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Projeyi yerinde incelediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu “Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir-Ankara karayolu üzerinde başlatılan Köprülü Kavşak Projelerimizden en uzunu olan Salihli projesini yerinde inceliyoruz. Kavşaktaki üst geçidin kaba inşaatı bitmiş durumda. Asfalt aşamasına geldi. Birinci kısım artık hizmete girecek vaziyette diyebiliriz. Burasını incelerken gerçekten çok güzel duygular içerisindeyim. Salihli'ye ve Türkiye'ye kazandırdığımız için çok mutluyum. Bittiğinde herkes bu şaheserin güzelliğini konuşacaktır” dedi.

Kaynak: Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı