Y-Pack Kasa

Y-Pack Kasa
Y-Pack Kasa admin

Y-Pack kasa kenar kısımlar sacdan imal edilen bir üründür.  Kenar kısımları paslanmaz özellikte metal sacdan birleştirilmek suretiyle tutturulur.

Gövdesinde bulunan sac yapı ona şekil verirken, direncini yükseltir. Bunun beraber hafif bir yapısı bulunur.  İçerisinde saklanacak veya taşınacak ağırlığa göre, alt paketi güçlendirilebilir. Oldukça işlevsel olup, birçok sektör tarafından tercih edilir. Genellikle saklama, ambalajlama ve taşıma amaçlarıyla tercih edilir. Ayrıca atık kutusu olarak da kullanılabilir. Bu durumda hem altta, hem de üstte kapak vardır.

Katlanabilir özellikte olan Y-Pack kasa kullanılmadığı takdirde katlanabilir. Böylece yer kaplamadan, rahatlıkla istiflenebilir. Bu yönüyle iş yerleri ve ofislerde büyük bir pratiklik sunar.

Y-Pack Kasa Özellikleri

Y-Pack kasa içerisinde taşınacak ağırlık, müşterinin hizmet verdiği sektöre göre değişir. Dolayısıyla özel ölçüler ve farklı kalınlıklarda ahşap kullanımı mevcuttur. Taşıma kapasitesi de birbirine göre farklılık gösterir.

Yapı malzemesi kontrplak olan kasa, dolu vaziyette forklift, transpalet ve vinç tarafından taşınabilir. Aksesuarları bakımından menteşe, kilit, kulp ve sünger vardır.  İhracat durumu ise ISPM-15 uygundur.

Malzemenin kalınlığı farklılık arz etmekle beraber 0,4 ile 0,8mm arasında değişir. Nem oranı da %12 - %18 arasındadır. Eğer günlendirme talep edilirse hem alttan, hem de içeriden kuvvetlendirme yapılabilir.

Genel hatları itibariyle kasa taşıma bakımından oldukça rahattır. Eğer taşınacak ürüne göre özelleştirme yapılırsa oldukça dayanıklı yapıdadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı