Manisa'da Kontrollü Normalleşme Dönemi Denetimleri Değerlendirildi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’in başkanlığında video konferans yöntemiyle düzenlenen kontrollü normalleşme dönemi denetimlerine ilişkin toplantıya katıldı.

Manisa'da Kontrollü Normalleşme Dönemi Denetimleri Değerlendirildi
Manisa'da Kontrollü Normalleşme Dönemi Denetimleri Değerlendirildi admin

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’in başkanlığında gerçekleştirilen kontrollü normalleşme dönemi denetimlerine ilişkin video konferans yöntemiyle düzenlenen toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katılım sağladı. Toplantıya ayrıca Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım,  İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Belediye Başkanları, Esnaf ve Ticaret Odaları yetkilileri katıldı.

Toplantıda, Covid-19 salgını ile mücadele döneminde illerin 4 ayrı risk grubuna ayrılarak salgınla mücadeledeki tedbir seviyelerinin belirlendiği Kontrollü Normalleşme Döneminde “Dinamik Denetim Modeli” kapsamında İlimizde gerçekleştirilecek olan denetimler görüşüldü. Vali Yaşar Karadeniz, ilimiz genelinde kontrollü normalleşme döneminde işletmelerin ve vatandaşların maske, sosyal mesafe, hijyen ve belirlenen tüm tedbirlere uymasının kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği ve tam anlamıyla normalleşmenin sağlanabilmesi açısından önemli olduğunu ifade etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Büyükşehir Belediyesi olarak yürüttükleri çalışmaları ve uyguladıkları önlemleri anlatarak, kontrollü normalleşme sürecine hazır olduklarını vurguladı. Maske-mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilmesi durumunda salgının kontrol altına alınacağını ifade eden Başkan Ergün, vatandaşlardan tedbiri elden bırakmamalarını istedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı