Mahallenin 30 Yıllık Sorunu Çözüldü, Muhtar Duygu Dolu Mektupla Teşekkür Etti

Manisa’nın Kırkağaç ilçesine bağlı Güvendik Mahallesi’nde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sondaj çalışmaları sonucunda mahalleye verimli içme suyu kazandırıldı. Mahallelerinde 30 yıldan beri içme suyu sıkıntısı yaşadıklarını ifade eden Güvendik M

Mahallenin 30 Yıllık Sorunu Çözüldü, Muhtar Duygu Dolu Mektupla Teşekkür Etti
Mahallenin 30 Yıllık Sorunu Çözüldü, Muhtar Duygu Dolu Mektupla Teşekkür Etti admin

Kırkağaç ilçesine bağlı Güvendik Mahallesi Muhtarı Erdem Kıvrak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e gönderdiği mektupta duygularını şöyle ifade etti: “Sayın Başkanım. Mektubuma rüyaların başkanı diyerekten başladığım için affınıza sığınıyorum. Ama bu başlığın tek sebebi benim köyümün yaklaşık 30 yıldır süren su sıkıntısının çözülmesini sağladığınız içindir. Sizin ve eski MASKİ Genel Müdürümüz Şehnaz Başaran müdürüm ve o zamanki İçme Suları Daire Başkanım Bircan Hanımefendiye ve kısacası o ikiz kulelerdeki korumalardan en üstteki müdürüme kadar göğsünde ve sırtında Büyükşehir amblemi taşıyan tüm personelimize mahallem ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizi de en kısa zamanda köyümüze davet ediyorum.”

Hemşehrilerimizin İhtiyaç Duyduğu Projeleri Üretiyoruz

Güvendik Mahallesi Muhtarı Erdem Kıvrak’a güzel sözleri ve mektubu nedeniyle teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’mız genelinde hemşehrilerimizin gerçekten ihtiyaç duyduğu altyapı ve üst yapı projeleri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızdan, mahallelerde yaşayan her bir hemşehrimizden aldığımız güzel ve olumlu geri dönüşler, yaptığımız işlerin doğruluğunu gösteriyor. Ayrıca bu güzel temenniler, tüm yorgunluğumuzu unutturup, şevkimizi arttırıyor. Güvendik Mahalle Muhtarımız Sayın Erdem Kıvrak nezdinde tüm Güvendikli hemşehrilerime teşekkür ediyor, ilk günkü aşkla ve şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğimizi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı