Manisa'da Kitap Fuarı'nın İkincisi Düzenlendi

İkincisi düzenlenen kitap fuarı düzenlenen törenle açıldı.

Manisa'da Kitap Fuarı'nın İkincisi Düzenlendi
Manisa'da Kitap Fuarı'nın İkincisi Düzenlendi admin

Rıza Kaçkar/ Manisahaber.net

İkincisi düzenlenen kitap fuarı düzenlenen törenle açıldı.Manisa'da ikincisi gerçekleştirilen Kitap Fuarı Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar merkezinde törenle açıldı.

Yüzlerce yazarın okuyucuları ile buluştuğu fuar güzel anlara sahne oldu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir şunları ifade etti;

"Dinimizin ilk emri ‘oku'dur. Bu noktada böylesine önemli olan bir kitap fuarına bizim destek vermemiz gerekir. Ben bu duygu ve düşüncede hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Şehzadeler Belediye Başkanı'mız Ömer Faruk Çelik'in de sizlere selamını iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Kitap fuarı ile ilgili düşüncelerini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık ise şunları söyledi;

“Manisa'mız kitap okuma, kütüphanelere üyelik konusunda ülkemizin başta olan şehirlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Bu açıdan böylesine kültürel birikimi olan etkinliklerin, Manisa'mızın ev sahipliğinde düzenlenmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenene bu önemli fuar Manisalı hemşehrilerimizin yanı sıra çevre illerden de olan birçok vatandaşımızın ilgisini çekmişti. Bu yıl yine 100'e yakın yayınevi, birbirinden kıymetli yazarlar, söyleşiler, imza günleriyle ilginin daha fazla artacağını düşünüyoruz. Bu yıl ikincisi düzenlenen kitap fuarına katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz. Fuarımıza destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. SNS Fuarcılık'a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı