Gençlik Ve Spor Bakanı Manisa'da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Manisa'nın Selendi ilçesini Ziyaret etti.

Gençlik Ve Spor Bakanı Manisa'da
Gençlik Ve Spor Bakanı Manisa'da admin

Rıza Kaçkar/ Manisahaber.net

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Manisa'nın Selendi ilçesini Ziyaret etti.Bakan Kasapoğlu Manisa ziyareti kapsamında Selendi ilçesini ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu, Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar'ı makamında ziyaret ederek ilçenin durumu hakkında bilgiler aldı.Ak Parti binasınıda ziyaret eden Kasapoğlu yolda vatandaşları selamladı.AK Parti ilçe Başkanı Şeref Kaçar'ın konuşmasının ardından söz alan Bakan Muharrem Kasapoğlu şunları ifade etti;

“Bugün güzel ilçelerimizin güzel insanlarıyla buluşuyoruz. Bizim için her dakikası kıymetli olan bu gezimizin Manisamız ve Selendimiz için hayırlı olacak, bereketli olacak. Bu manada diğer ilçelerimizle birlikte gençliğimiz adına sporumuz adına yatırımları konuşuyoruz. Hem de başka noktalardaki ihtiyaçlarımız konuşuyoruz ve masaya yatırıyoruz. Az öncede hem Selendi'deki yönetici arkadaşlarımızla konuştuk. Selendi'nin bir cirit sahası ihtiyacı olduğundan bahsettiler bende talimatı arkadaşlarıma verdim. Cirit sahası için en kısa zamanda çalışmalara başlıyoruz. Elbette cirit sahası yetmez, Selendi halkımıza ne yapsak azdır. Bu manada yapacağımız tüm çalışmaları bir plan ve proje doğrultusunda devam ettireceğiz. Ancak okullarımızda eksik olan spor sahalarını geliştireceğiz. Yine okullarımızın eksik olan spor malzemelerini gerek kitap eksikliğini giderilmesi konusunda ilgili çalışmaları yapacağız. Kısa sürede telafi edeceğiz inşallah bu çıktığımız yolu birlikte yürüyeceğiz. Sizlerin destekleri ve dualarıyla, yardımlarıyla bu nokta da sizlerden ekstra dua istirham ediyoruz. Bu bağlamda ben önümüzdeki aylarda gerçekleştireceğimiz mahalli seçimlerde sizlerin en güzel şekilde tüm bir enerjiyle gayret göstereceğiniz bu kritik seçimde de liderimiz saygı değer Cumhurbaşkanımızın yanında yol yürüyeceğinizi biliyoruz. Bu vesileyle en kalbi duygularla şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı