Manisaspor'un Başına Kazım Akgün Getirildi

Uzun süredir ekonomik sıkıntılar ile boğuşan Manisaspor'da teknik direktörlük koltuğuna Kazım Akgün getirildi.

Manisaspor'un Başına Kazım Akgün Getirildi
Manisaspor'un Başına Kazım Akgün Getirildi admin

Uzun süredir ekonomik sıkıntılar ile boğuşan Manisaspor'da teknik direktörlük koltuğuna Kazım Akgün getirildi.Ligde şuanda eksi 6 puanda bulunan Manisaspor Kazım Akgün ile sözleşme imzaladı.

Manisaspor başkanı Bülent Baygeldi ise sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ederek şunları ifade etti;

“Kazım hocamızın takımımız için en doğru isim olduğu konusunda hemfikiriz. Kendisi bu camiada daha öncede görev almış ve Manisaspor'un büyüklüğünü bilen bir isim. Takımımıza çok şey katacağına inanıyoruz. Kazım hocamıza ve ekibine başarılar diliyorum. İnşallah bu hafta Sakaryaspor maçıyla birlikte çıkış yakalayacağız ve bunun devamı da gelecektir. Takımımız da bulunan genç oyuncularımıza da çok şey katacağına inanıyorum. İki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ediyorum”

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra bazı açıklamalarda bulunan Manisaspor'un yeni teknik direktörü Kazım Akgün ise şunları söyledi;

“Mevcut kadromuz ile önümüzdeki süreçte iyi sonuçlar almak için çok çalışacağız. Manisaspor'u hak ettiği yerlere çıkarmak için mücadele edeceğiz. Ancak sadece bizim mücadelemizle değil. Burada yönetimle, taraftarlarımızla, şehirle bir bütünlük oluşturarak bunu başaracağız. Manisa'da bu potansiyel var. Önümüzdeki sürecin Manisaspor'un lehine işleyeceğine olan inancım tam. İki taraf içinde hayırlı olsun. Sakaryaspor maçında taraftarlarımız tribünleri doldursun. Bizi yalnız bırakmasın. Daha ligin başındayız. Bu hafta taraftarlarımızın da desteğiyle Sakaryaspor maçından galibiyetle ayrılmak ve Manisaspor için yeni bir sayfa açmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Kazım Akgün'ün yardımcılıklarını ise Uğur Özdurulmuş, Murat Pekderin, Murat Tosun ve Veysel Aturgil yapacak. Manisaspor ligde geride kalan 4 hafta sonunda henüz puanla tanışmazken 6 puan silme cezasıyla birlikte eksi 6 puanla ligin son sırasında bulunuyor.

Kaynak:Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı