Gördesli Hüseyin, Büyükşehir’le Mutluluğa Yürüdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesi Kayacık Mahallesi’nde ikamet eden 13 yaşındaki Hüseyin Sakak’a akülü tekerlekli sandalye yardımında bulundu. Akülü sandalyesini ilk kez kullanan Hüseyin’in mutluluğu gözlerinden okundu.

Gördesli Hüseyin, Büyükşehir’le Mutluluğa Yürüdü
Gördesli Hüseyin, Büyükşehir’le Mutluluğa Yürüdü admin

Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezavantajlı grupların sosyal hayata katılımını arttırmak ve yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gördes ilçesi Kayacık Mahallesi’nde ikamet eden; yüzde 80 oranında mental reterdasyon ve serebral palsi teşhisi bulunan Hüseyin Sakak’a akülü tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı koordinasyonu ile zabıta ekiplerinin yardımıyla Kayacık Mahallesi’ne gidildi ve 13 yaşındaki Hüseyin Sakak’a tekerlekli sandalyesi teslim edildi. Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün de, aileye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Ergün’e Teşekkür Etti

Akülü tekerlekli sandalye yardımında bulunulan Hüseyin’in babası Recep Sakak, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Sakak, “Çocuğumuz için yaptığımız başvuru olumlu sonuçlandı ve kısa süre içerisinde akülü sandalyemiz, getirildi. Çocuğumuzun mutluluğu gözlerinden okunuyor. Biz de çok mutluyuz. Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı