Pırlantanın kalbi Niş ile atıyor! Neden mi? Hemen özetleyelim…

Pırlantanın kalbi Niş ile atıyor! Neden mi? Hemen özetleyelim…
Pırlantanın kalbi Niş ile atıyor! Neden mi? Hemen özetleyelim… emrclk

Bilbenler A.Ş. ismi size çok tanıdık gelmiyor olabilir. Çünkü hizmet verdiği Mardin ve çevresinde oldukça bilinen bu şirket, Türkiye’ye pırlanta anlamında kendi markasını yaratarak, henüz 2020 yılında açılmış bulunuyor. Daha önce şirket olarak 23 yıllık bir pırlanta ve altın konulu tecrübesi bulunan Bilbenler AŞ, internet dünyasında hizmet verdiği online mağazasında ise Niş Pırlanta adı altında yer alıyor. Kısacası, Niş Pırlanta sitesi ile denk gelir ve sunduğu pırlanta modelleri ile göz kamaştıran bu yapının 2020 itibari ile hizmet vermeye başladığını görürseniz, arkasında 23 yıllık bir tecrübe bulunduğunu unutmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Niş Pırlanta Tektaş Pırlantanın Adresi

Niş pırlanta tektaş pırlantanın adresi olma özelliğini yansıtan ender online mağazalardan biri. Yeni kurulmuş olması sizleri yanıltmasın. Tamamı Niş Pırlanta markası altında tasarıma giren ve birbirinden farklı yüzlerce model üzerinden satışı gerçekleşen bu pırlantalar, aradığınızı bulmak için doğru adreste buluşuyor. Tektaş pırlanta yüzük modelleri, herkesin beğenisine açık olan bu online platformda yer edinirken, bunlara ek olarak pırlanta setleri, kolyeler, hatta pırlanta baget yüzük modelleri ile de sıkça karşılaşabiliyorsunuz.

Niş Pırlanta’da Fiyatlar Nasıl?

Tüm bu anlattıklarımızdan sonra Niş Pırlanta’da fiyatlar nasıl diye düşünmeye başladıysanız, bu doğrultuda sizlere vereceğimiz bilgi, sizi oldukça mutlu edecektir. Zira Niş Pırlanta, pırlanta ile yaratılan zarafet karşılığında uçuk kaçık fiyatlar ile hizmet vermektense, ulaşılabilir olmayı tercih ediyor. Örneğin, tektaş pırlanta yüzük fiyatları, rengi kesimi ve tasarımına göre 1.166,00 TL ile satın alınabileceği gibi 73.499,00 TL’ye de alıcı bulabiliyor. Aynı durum pırlanta baget yüzük fiyatları için de geçerli. Bu kategoride ise 1.872,00 TL ile 23.850 TL aralığında yüzükler bulmak mümkün. Üstelik alışverişleriniz garantili, sertifikalı ve SSL güvencesi ile gerçekleştiriliyor.

 

Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa'da 112 Çalışanının Arabasını Parçaladı
Manisa'da 112 Çalışanının Arabasını Parçaladı
Manisaspor'a Şok Haciz! Kupalarına El Koydular
Manisaspor'a Şok Haciz! Kupalarına El Koydular