Hasta Yatakları

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları admin

Hastanelerde hastaların rahat hareket edebilmeleri ve tedavileri esnasında ilaç ve iğnelerini rahat alabilmelerini sağlayan fonksiyonel yataklara hasta yatakları denilmektedir. Manuel ve elektrikli olarak ihtiyaca göre üretilen yataklar sayesinde birçok hastanın uzun süre yatağında sağlıklı yatması sağlanmıştır.

Günümüzdeki teknolojik gelişmelerin bir ürünü de hastanelerde özel kliniklerde ve ev bakımı durumunda evde kullanılan hasta yataklarının çok fonksiyonlu modelleridir. Özel üretilen bu yataklar standartların dışında hastanın hareketliliğini sağlar. Bununla beraber hem hasta hem hemşire hem doktorların hastanın muayenesi ve kontrolü esnasında hasta yatakları büyük kolaylık sağlar.

Hasta Yatakları Çeşitleri

Elektrikli yataklar, havalı yataklar ve hareketli yataklar olarak çeşitlenir. Özellikle havalı yatak denilen çeşidi ile insan vücudu için çok önemlidir. Havalı yatakta bulunan özel hava kabarcıkları ile hastaya masaj uygulaması yapılır ve hasta rahatlar. Ayrıca hastanın sabit yatması durumunda ciltte meydana gelebilecek sıkıntıları önler. Havalı yatakların kullanıldığı hastanelerde hastaların ne kadar uzun süre yatarsa yatsın bu durumdan kaynaklanan bir rahatsızlığı söz konusu olmamıştır.

Firmamızda yukarıda açıklamalar ile belirttiğimiz hasta yatak çeşitleri bulunmaktadır. Hastaların hastanede ev konforunda yatarak tedavi olmaları sağlanmaktadır. İster hastane isterseniz evde bakım konusunda hasta yatağı tercih edin. Bizler deneyimli personellerimiz ile sizleri kullanım ve özellik konusunda bilgilendiririz. Firmamızın ilgili tüm ürünleri geçerli sertifikalara sahip ürünlerdir. Hastane ve hastalarınınız bu tarz ihtiyaçları için sizlere bir telefon uzağınız.

Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa'da 112 Çalışanının Arabasını Parçaladı
Manisa'da 112 Çalışanının Arabasını Parçaladı
Manisaspor'a Şok Haciz! Kupalarına El Koydular
Manisaspor'a Şok Haciz! Kupalarına El Koydular