Cem Kavçak'dan Maç Sonrası Açıklamalar

Akhisarspor Teknik Direktörü Cem Kavçak Galatasaray önünde aldıkları 3-0'lık galibiyet sonrası bazı açıklamalarda bulundu.

Cem Kavçak'dan Maç Sonrası Açıklamalar
Cem Kavçak'dan Maç Sonrası Açıklamalar admin

Hasan TAŞ Manisahaber.net/Özel Haber

Akhisarspor Teknik Direktörü Cem Kavçak Galatasaray önünde aldıkları 3-0'lık galibiyet sonrası bazı açıklamalarda bulundu.Rakibe saygı duyduklarını söyleyen Kavçak “Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyoruz. Hafta içi Şampiyonlar Ligi'nde oynadıkları futbol ortada ama bizim de oynadığımız oyunun göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Akhisarspor'un Galatasaray'ı ağır yenilgiye uğratmasından sonra gözler teknik direktör Cem Kavçak'ın yapacağı açıklamalara çevrildi.Kavçak maç sonrası yaptığı açıklamada “Maçtan öncede söylemiştim. Bugün sahadaki skoru bilemem ama mücadele eden, isteyen arzulayan bir takım olacağız. Göze hoş gelen bir futbol oynayacağız demiştim. Nitekim öyle de oldu bugün. Bunu söyleyip ve tutması beni çok onore etti. Biz maçtan önce Galatasaray takımını analiz ettik. İstatistik ve verilere inanan bir insanım. Galatasaray takımı ilk yarılar yüzde 60 pas yapma oranına ulaşırken 45-65 arası dakikalarda bu oranı rakibe kaptırıyor. Son 15 dakikalar inanılmaz pas hatası yapan bir takımdı. Bunları inceledik oyunculara gösterdik. İkinci toplarda sıkıntısı vardı Galatasaray'ın, bizim de vardı. Bunları bizim almamız gerektiğini söyledik. Daha önce yaptıkları işlerden bahsettik. İki tane kupa kazanan futbolcuların yine yapabileceklerini söyledik. Bugün galibiyet aldılarsa tamamen onların hakkı. İstediler, arzuladılar. Onların hepsini tebrik ediyor ve kutluyorum. İnşallah galibiyetlerin devamı gelir” dedi.

Kaynak: Manisahaber.net

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Başkan Ergün’den “Rehavete Kapılmayalım” Uyarısı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı
Manisa'da Çanakkale Zaferi için bayrak töreni yapıldı