Vatandaş Çamurdan Kurtuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’nde, mahalle sakinlerinin sıklıkla kullandığı, ancak yağışlı havalarda çamurlaşma nedeniyle güçlük yaşadığı yolda düzeltme ve stabilize çalışması yaptı.

Vatandaş Çamurdan Kurtuldu
Vatandaş Çamurdan Kurtuldu emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’nde, mahalle sakinlerinin sıklıkla kullandığı, ancak yağışlı havalarda çamurlaşma nedeniyle güçlük yaşadığı yolda düzeltme ve stabilize çalışması yaptı. Çalışmayı gören mahalleliler, sevinçlerini sosyal medya hesaplarından yayınladıkları teşekkürle gösterdi. İl genelinde vatandaşların rahatı ve huzuru için çalışma içerisinde olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de de bu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Yeşiloba Mahallesi’nde mahalle sakinlerinin yoğunlukla kullandığı, ancak kış mevsiminde yaşanan çamurlaşma nedeniyle güçlük yaşadığı yolda stabilize düzenleme çalışması başlattı. Yapılan çalışmalar mahalle sakinlerini sevindirdi.

 

Bazı vatandaşlar, sevinçlerini sosyal medya hesaplarından yayınladıkları teşekkürle gösterdi. “Vatandaşların yüzünü güldürmek için çalışıyoruz” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Demirci’de vatandaşların mutluluğu ve yüzünü güldürmek için çalıştıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, Yeşiloba Mahallesi adına Başkan Ergün’e teşekkür etti. Yeşiloba Mahalle Muhtarı Erdoğan Köse de, mahallelerindeki çalışma nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir’e ve Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan’a teşekkür etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı