Üreticilerin Sorunları Görüşüldü

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu toplantısı Manisa Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi.

Üreticilerin Sorunları Görüşüldü
Üreticilerin Sorunları Görüşüldü emrah

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu toplantısı Manisa Ticaret Borsası’nda gerçekleştirildi. Toplantıda, komisyonların gündem maddelerinin yanı sıra, üreticilerin sorunları da görüşüldü.

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu toplantısı, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’nün de katılımıyla gerçekleştirildi.

Manisa Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılan toplantıda komisyon üyeleri Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ile Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ile Şehzadeler Ziraat Odası Meclis Üyeleri de yer aldı. Toplantıda Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonunun gündem maddeleri değerlendirilirken, üreticilerin sorunları da görüşüldü.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı