Üreticiler İçin Buradayız

Fide üretimi yapan tesisimiz bu sene de üretici ve çiftçilerin yanında olmaya hazırlanıyor, en kaliteli türlerden elde ettiği fideler ile sizlerin kazanç ortağı olmaya devam ediyoruz.

Üreticiler İçin Buradayız
Üreticiler İçin Buradayız Seobaz

            Fide üretimi yapan tesisimiz bu sene de üretici ve çiftçilerin yanında olmaya hazırlanıyor, en kaliteli türlerden elde ettiği fideler ile sizlerin kazanç ortağı olmaya devam ediyoruz. Tesisimizde uzman ziraat mühendisler ve deneyimli ekip çalışanları ile her aşamasını tek tek kontrol ettiğimiz yetiştirme alanlarımızda tüm sebze fidesi çeşitleri bulunmakta olup yeni ekim döneminde de sizlere bu hizmeti vermekten mutluluk ve kıvanç duyuyoruz. Sebze fideleri arasında domates fidesi, biber fidesi, patlıcan fidesi ve her türlü marul fidesi bulunmaktadır. Türlerine göre ayrılan fidelerde yüzde yüz çeşit garantisi de firmamız tarafından verilmektedir.

 

 Farklı Çeşit İsteyenlere

 

            Üretici ve çiftçiler genelde toprak yapısı oturduğu için, alışıldığı ve iyi öğrenildiği için ya da pazarı ile sıkı bir iletişim halinde oldukları için sürekli olarak aynı türleri yetiştirirler. Fakat son yıllarda yavaş yavaş değişen beslenme alışkanlıkları ile artık farklı türlerin tüketimi de yaygınlaşmakta ve doğal olarak bu türlerin alımı ve satımı da hızlanmaktadır. Bunlara örnek olarak iceberg marul fidesi verilebilir. Açılan fast food zincirlerinin artmasıyla kişilerin günlük kullandığı bir ürüne dönüşen iceberg marul hem marketlerde hem de pazarlarda çok yüksek fiyata alıcı bulmakta ve oldukça da fazla talep edilmektedir.

 

 İnternetten Satış ve Teslimat Kolaylığı

 

            İnternet üzerinden fide üreticileri olarak isteyen üreticilere fide satışı yapmakta ve fideleri sağlam şekilde kolileyerek zarar görmeden gidecekleri yere kargo yardımı ile yollayabilmekteyiz. Çiftçiler için oldukça avantajlı olan bu sistemde aynı zamanda firmamızın görevli satış temsilcileri de sizler bu konuda yönlendirmekte ve satın alacağınız fide ile ilgili gerekli teknik bilgiyi sizlere anlaşılır bir biçimde vermektedir. Firmamıza internet üzerinden e mail ile ya da satış görevlileri üzerinde hızlı bir biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı