UCUZ DUŞAKABİN

Hesabını bilenlerin işidir kaliteyi ucuza satın almak. Mağazaları dolaşıp kaliteli ürünü, ucuz fiyata arayanlara bir tavsiye! www.noktadusakabin.com web sitesine girin, onlarca ürün arasında karşılaştırma yapın, göreceksiniz ki piyasaya göre en ucuzu ve kalitelisi burada.

UCUZ DUŞAKABİN
UCUZ DUŞAKABİN Admin

Hesabını bilenlerin işidir kaliteyi ucuza satın almak. Mağazaları dolaşıp kaliteli ürünü, ucuz fiyata arayanlara bir tavsiye!  www.noktadusakabin.com  web sitesine girin, onlarca ürün arasında karşılaştırma yapın, göreceksiniz ki piyasaya göre en ucuzu ve kalitelisi burada.

Teknesiz istenilen her ölçü ve modelde duşakabin üretimi sayesinde, banyonuza uygun ölçülerde Duşakabin bulabilir ve bütçenize göre çeşitler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünlerin tamamı nokta duşakabin firması tarafından yerli malzeme kullanılarak üretilmekte ve montaj işlemi firma personeli tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası,İzmir ve Ankara illerinde bulunan üretici bayilikleri ilebelirtilen bölge ve çıvarında nakliye ve montaj firma personeli tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişler kargo ile adrese teslim edilmektedir. Duşakabin siparişinizi ister telefondan istersenizde online mağaza bölümünden kolayca yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

İşiniz yoğun veya evde her zaman bulunamıyorsanız WhatsApp danışma hattımız hizmetinizde!

Servisi çağırmadan, En hızlı şekilde ücretsiz ön keşif yaptırıp, banyonuza uygun olabilecek duşakabin’nin hangisi olduğunu öğrenebilir, anında fiyat bilgisi alabilirsiniz. yapmanız gereken, Banyonuzda duşakabin yaptırmak istediğiniz alanın resimlerini çekip, 0538 327 39 10 WhatsApp danışma hattına göndermek. Ve istemiş olduğunuz ürünün detaylarını yazmak.

WhatsApp danışma hattında bulunan İşinde deneyimli uzman ekibimiz, göndermiş olduğunuz resim ve bilgileri en kısa sürede inceleyip, banyonuza uygun olabilecek ürünün varsa görselini size iletmekte, sormak istediğiniz diğer sorularınıza cevap vermekte ve ürünün fiyat bilgisi, hazırlanma süresi ve montaj günü hakkında sizi bilgilendirmektedir.

WhatsApp danışma hattı ile yapmış olduğunuz görüşmede, sipariş verme durumunuzda ölçü alma işlemi için ekibimiz vermiş olduğunuz adrese ön keşif yapıp, banyonuzun net ölçülerini almakta ve ürün ekibimizin belirlemiş olduğu net ölçülerde üretimi yapılmaktadır. WhatsApp’dan göndermiş olduğunuz ölçüler afaki olduğundan banyonuzun net ölçüsünün alınması şarttır.

Haftanın 7 günü 9:30  ile 18:30 saatleri arası, WhatsApp danışma hattımız sorularınızı cevaplamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı