Uçar ve Özyay Ailelerinin Acı Günü

Yunusemre ilçesi Ayn-ı Ali Mahallesi ve Akgünspor takımının onursal başkanı Hasan Uçar, ve eniştesi Hüseyin Özyay hayata veda etti.

Uçar ve Özyay Ailelerinin Acı Günü
Uçar ve Özyay Ailelerinin Acı Günü emrah

Yunusemre ilçesi Ayn-ı Ali Mahallesi ve Akgünspor takımının onursal başkanı Hasan Uçar, ve eniştesi Hüseyin Özyay hayata veda etti. Uçar ve Özyay’ın cenaze namazına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de katıldı. Ayn-ı Ali mahalle muhtarı Hasan Uçar ve Akgünspor takımının onursal başkanı Hasan Uçar, ve eniştesi Hüseyin Özyay hayata veda etti. Hasan Uçar ve Hüseyin Özyay için Ayn-ı Ali Camii’nde cenaze namazı düzenlendi.

 

Cenaze namazına, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen ve Ramazan Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Manisa MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, ilçe belediye başkanları Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Muzaffer Şaşmaz, Hasan Uçar’ın muhtar arkadaşları, sevenleri ve yakınları katıldı.

 

Cenaze namazı öncesinde Başkan Ergün, Hasan Uçar ve Hüseyin Özyay’ın kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diledi. Kılınan cenaze namazının ardından merhum Uçar ve Özyay dualar eşliğinde Kırtık Mezarlığında toprağa verildi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı