Turgutlu’da Her Şey Kontrol Altında

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu’da yapımına devam edilen Fatih Caddesi’nde yaşanan problem ile ilgili açıklama yaptı.

Turgutlu’da Her Şey Kontrol Altında
Turgutlu’da Her Şey Kontrol Altında emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu’da yapımına devam edilen Fatih Caddesi’nde yaşanan problem ile ilgili açıklama yaptı. Yolun yapımının devam ettiği, çalışmaların Ocak ayı sonunda tamamlanacağı ve yüklenici firma ile işin kabul anlaşmasının yapılmadığı vurgulanan açıklamada, firma ile yapılan sözleşmeye göre şu ana kadar tek bir kuruş para ödenmediği belirtildi.

 

Ayrıca işin kabulü yapılsa bile 1 yıl içerisinde yolda yaşanacak herhangi bir problemde yüklenici firmanın yolu düzeltmekle yükümlü olduğu kaydedildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Turgutlu Fatih Caddesi’nde yapımına devam edilen yol çalışmasıyla ilgili açıklama yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce ilçeye prestij cadde olarak kazandırılacak olan Fatih Caddesi’nde çalışmalarının henüz tamamlanmadığı, yapımının devam etmekte olduğu belirtildiği açıklamada; “İşin tamamı Ocak ayı sonunda bitirilecektir.

 

Yüklenici firma ile işin kabul anlaşması, işin tamamlanmamış olması nedeniyle yapılmamıştır. Firma ile yapılan sözleşmeye göre şu ana kadar tek bir kuruş dahi para ödenmemiş olup, işin kabulü yapılsa bile 1 yıl içerisinde yolda yaşanacak herhangi bir problemde yüklenici firmanın yolu düzeltmekle yükümlü olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca caddenin biten bölümlerinde yaşanılan çökmelerin sebepleri araştırılacak ve yüklenici firma tarafından en kısa zamanda onarımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı