Tarıma Destek Büyükşehir’den

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerde üretimi artırmak ve çiftçinin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla çiftçiye fidan desteğinde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Selendi ilçesinde 12 kişiye 756 adet ceviz fidanı, 51 kişiye de 4376 adet badem fidanı dağıtıldı.

Tarıma Destek Büyükşehir’den
Tarıma Destek Büyükşehir’den emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerde üretimi artırmak ve çiftçinin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla çiftçiye fidan desteğinde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Selendi ilçesinde 12 kişiye 756 adet ceviz fidanı, 51 kişiye de 4376 adet badem fidanı dağıtıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, çiftçiye olan desteğine devam ediyor. Meyve Geliştiriciliğinin Geliştirilmesi kapsamında Selendi ilçesinde 12 üreticiye 756 adet ceviz fidanı, 51 üreticiye de 4376 adet badem fidanı dağıtıldı.

 

Dağıtım töreninde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Şube Müdürü Şadan Aslay ve Büyükşehir yetkilileri de hazır bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Bircan Gençoğlu, çiftçiye desteğin devam ettiğini belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün üreticiye olan desteği devam ediyor. Burada çiftçilerimizin yüzlerinin gülüyor olması bizleri daha çok sevindiriyor. Fidan dağıtımlarımız il genelinde devam edecek” dedi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı