Tarım Fuarında Büyükşehir Standına Yoğun İlgi

11. Uluslararası Tekno Tarım Fuarı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi standı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

Tarım Fuarında Büyükşehir Standına Yoğun İlgi
Tarım Fuarında Büyükşehir Standına Yoğun İlgi emrah

11. Uluslararası Tekno Tarım Fuarı’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi standı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Stantta, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın 17 ilçede gerçekleştirdiği tarımsal faaliyetler ve hizmetler hakkında bilgi veriliyor. Yaklaşık 120 firmanın katıldığı 11.Tekno Tarım Fuarı Manisa’da açıldı. Tarım Fuarında en büyük ilgiyi Manisa Büyükşehir Belediyesi standı gördü.

Kurduğu stant ile vatandaşlara 17 ilçedeki tarımsal faaliyetlerini ve hizmetlerini anlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi vatandaşları kırsal kalkınma projeleri hakkında da bilgilendiriyor. Büyükşehir Belediyesi olarak kırsal kalkınmayı destekleyen projeler ürettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Büyükşehir Belediyesi olarak kırsal kalkınmanın geliştirilmesi amacıyla birçok hizmeti 17 ilçemize götürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığımızın çalışmalarını görmek isteyen vatandaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağlamak ve hizmetlerimizin onlara nasıl ulaşacağı konusunda yardımcı olmak adına 11. Tekno Tarım Fuarında standımızı açtık. Manisalı vatandaşlarımızı fuarı gezmeye davet ediyoruz” dedi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı