Şoför Nebahat Köprübaşı’nda

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Şoför Nebahat’ isimli tiyatro oyunu Köprübaşı’nda sahnelendi.

Şoför Nebahat Köprübaşı’nda
Şoför Nebahat Köprübaşı’nda emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Şoför Nebahat’ isimli tiyatro oyunu Köprübaşı’nda sahnelendi. Salonu dolduran Köprübaşılılar eğlenceli bir akşam geçirdi. Gerçekleştirdiği kültürel ve sanatsal etkinliklerle ünlü oyuncuları Manisalılarla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi ‘Şoför Nebahat’ isimli tiyatro oyununu Köprübaşılı tiyatro severlerle buluşturdu.

 

Şehit Uzman Çavuş Hikmet Güler Konferans Salonu’nda sahnelenen tiyatro oyununda Köprübaşılılar salonu hınca hınç doldurdu. ki perdelik oyunda, erkek mesleği olan taksicilik işini yapan Şoför Nebahat’ın gönlünü kaptırdığı Komiser Derman’a olan aşkı sahnelendi.

 

İzleyicilerin keyifli bir akşam geçirdiği tiyatronun sonunda sahneye çıkan Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem sanatçılara çiçek takdim etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e Köprübaşı’nı ünlü oyuncular ve tiyatrolar ile buluşturduğu için teşekkür etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı