SGK ve İŞKUR’dan Büyükşehir’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürü Sinan Aktaş’ı konuk etti. Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürü Sinan Aktaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

SGK ve İŞKUR’dan Büyükşehir’e Ziyaret
SGK ve İŞKUR’dan Büyükşehir’e Ziyaret emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürü Sinan Aktaş’ı konuk etti. Sosyal Güvenlik Kurumu Manisa İl Müdürü Yavuz Kurt ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürü Sinan Aktaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. İlk olarak Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan ile bir araya gelen İl Müdürleri, daha sonra Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya’yı da ziyaret etti.

 

Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ile Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan’ın da yer aldığı ziyarette 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile yayınlanan taşeron işçilerin kadroya geçirilmesi ile ilgili yasa görüşüldü. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, işlemlerin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtti. SGK İl Müdürü Yavuz Kurt da listelerin hızlı bir şekilde hazırlanması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı