Sanper Marka Projeksiyon Perdesi Nereden Alabilirim?

Görüntünün daha net bir şekilde pürüzsüz olarak alınmasını sonrasında ise yansıtılmasını sağlayan yüzeyi optik malzeme ile kaplanan yapay sinema sistemi parçasına projeksiyon perdesi denilmektedir.

Sanper Marka Projeksiyon Perdesi Nereden Alabilirim?
Sanper Marka Projeksiyon Perdesi Nereden Alabilirim? Admin

Görüntünün daha net bir şekilde pürüzsüz olarak alınmasını sonrasında ise yansıtılmasını sağlayan yüzeyi optik malzeme ile kaplanan yapay sinema sistemi parçasına projeksiyon perdesi denilmektedir. İyi ve kaliteli bir seçim yapmak için mutlaka ışık geçirmez kumaştan imal edilmesi gereklidir. Eğer ışığın bir kısmı kumaşın arkasına geçecek olursa bu durum optik verimlilik kaybına yol açacaktır. Gain oranı 1,0 ile 2,5 arasında olan perde seçenekleri en ideal kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Optik verimlilik bakımından gümüş iyonlar ve titanyum dioksit kullanımları öne çıkıyor. Perdenin yansıtma kısmı mat beyaz ve açık gri tonlarında yer almalıdır. Aydınlat ortamlarda en iyi performans bu seçimlerle sağlanabilir.

Sanper Projeksiyon Perdeleri

Aradığınız kaliteli özelliklere sahip sanper marka modeller optik malzemeler ile kaplandığı için yansıtma işlemini en iyi performans ile sağlamaktadır. Sinema salonları, konferans alanları, eğitim büroları, özel şirketler, ofislerde de bu perdeler kullanılmaktadır. Kullanım alanına uygun olarak motorlu projeksiyon perdesi seçimleri yapılabilir. Bu alanda markanı distribütörlüğünü yapan firmalar üzerinden satışı da söz konusu olmaktadır. Ülkemize Avrupa ve Çin gibi ülkelerden gelen bu perdeler içerisinde Avrupa’dan gelen ürünler çok daha kaliteli olmaktadır. En kaliteli şekilde görüntü alımı için tercih edilen bu modeller arasından ürünler satın alırken üretim yerine ve markasına çok fazla dikkat etmek gereklidir.

Değişen Fiyat Aralıkları

Ölçülerine ve kullanım özelliklerine göre fiyat aralıkları çok fazla değişebiliyor. Motorlu modeller en çok tercih edilen kullanımlar olmakta ve fonksiyonel özellikleri orta düzeyde olan projeksiyon perdesi fiyatları ile profesyonel düzeyde sunumlar için tercih edilmektedir. Zincirli ve storlu perdeler ise en ekonomik fiyat aralıklarında yer alıyor. En yüksek fiyat aralıklarında ise back perdeler bulunmaktadır. Bu perde seçenekleri 350* 30 cm ölçüye kadar çıkabiliyor. Back ve stor perde ise en çok 300* 200 cm aralıklarında yer almaktadır. Bu modellerin yanında çok daha profesyonel kullanımlara uyumlu olarak tab tensioned projeksiyon, fixed frame projeksiyon, 3D gümüş projeksiyon, fast fold, tripod projeksiyon modelleri ile farklı kullanım alanlarında ideal kullanımlar bulunmaktadır. En iyi seçim ise motorlu modeller olarak tanımlanabilir.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı