Sancaklı Kayadibi üreticilerini sevindiren çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, üreticilerin sorunsuz bir sezon geçirmeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Sancaklı Kayadibi üreticilerini sevindiren çalışma
Sancaklı Kayadibi üreticilerini sevindiren çalışma Admin

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, üreticilerin sorunsuz bir sezon geçirmeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Şehzadeler ilçesi Sancaklı Kayadibi mahallesindeki tarımsal sulama tesisinin onarımını yaparak çalışır hale getirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal bölgelerdeki üreticilere destek olmaya devam ediyor. Ekipler, Şehzadeler ilçesi Sancaklı Kayadibi Mahallesi’ndeki tarımsal sulama sondajının enerji nakil hakkı, trafosu ve elektrik panosunun bakım ve onarımını yaparak arızasını gidererek, tesisin sorunsuz çalışır hale gelmesini sağladı. Kırsal Hizmetler Dairesi ekipleri tarafından yapılan kontroller aralıksız olarak devam ederken, üreticilerin daha iyi hizmet alabilmesi için çalışmaların devam edeceğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Bircan Gençoğlu, tüm üreticilere ürünlerinin bereketli olması dileğinde bulundu. Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda çalışmalarımız 17 ilçede eşit ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Üreticilerimize destek olacak çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı