Salihli Köprülü Kavşağında Çalışmalar Başladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle Salihli’nin trafiğini rahatlatmak, trafik sıkışıklığına çözüm bulmak ve trafik kazalarını en aza indirgemek amacıyla hazırlanan köprülü kavşak projesinde çalışma başladı.

Salihli Köprülü Kavşağında Çalışmalar Başladı
Salihli Köprülü Kavşağında Çalışmalar Başladı emrah

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle Salihli’nin trafiğini rahatlatmak, trafik sıkışıklığına çözüm bulmak ve trafik kazalarını en aza indirgemek amacıyla hazırlanan köprülü kavşak projesinde çalışma başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, çalışmaların başladığı projeyi yerinde inceledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli ilçesinde hayata geçirilecek Köprülü Kavşak inşaatında çalışmalar başladı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir de çalışmaları yerinde inceledi. Daire Başkanı Demir, ilk olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Vatandaşların can ve mal güvenliği açısından çalışmanın oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Demir, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde en güzel hizmetleri yapmanın çabasında olduklarını söyledi.

 

Hayırlı Olmasını Diledi Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da, ilçede trafiği büyük ölçüde rahatlatarak garaj önü ve Akhisar kavşaklarında yaşanan can ve mal kayıplarını önleyecek olan üst geçidin hayırlı olmasını diledi. Ziyaretin ardından Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, Salihli Belediyesi yetkilileriyle birlikte sahada incelemelerde bulundu.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı