Prestij Caddesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Saruhanlı’nın en işler caddelerinden bir tanesi olan Gazi Osman Paşa Caddesi’nde başlattığı yenileme çalışması devam ediyor.

Prestij Caddesi’nde Çalışmalar Sürüyor
Prestij Caddesi’nde Çalışmalar Sürüyor emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Saruhanlı’nın en işler caddelerinden bir tanesi olan Gazi Osman Paşa Caddesi’nde başlattığı yenileme çalışması devam ediyor. Tamamlanmasının ardından ilçenin prestij caddelerinden olacak olan caddede incelemelerde bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü çalışmaların durumu hakkında Koordinasyon Şube Müdürü Aybars Özbilgin’den bilgiler aldı.

 

''YERİNDE İNCELENDİ''

 

Saruhanlı’nın en işlek caddelerinden bir tanesi olan Gazi Osman Paşa Caddesi’nde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı yenileme çalışmaları sürüyor. İçme suyu hattı ile kanalizasyon hattının yenilendiği caddede şimdi de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlanıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu, Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Aybars Özbilgin ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Koordinasyon Şube Müdürü Aybars Özbilgin’den de çalışmaların durumu hakkında bilgiler aldı.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı