Örnek Tesise Isparta’dan Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehrin 40 yıllık sorununu ortadan kaldıran Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi, Isparta Belediyesini ağırladı. Tesiste incelemelerde bulunan Isparta Belediye Başkan Yardımcıları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerinden tesis hakkında bilgiler aldı.

Örnek Tesise Isparta’dan Ziyaret
Örnek Tesise Isparta’dan Ziyaret emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehrin 40 yıllık sorununu ortadan kaldıran Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi, Isparta Belediyesini ağırladı. Tesiste incelemelerde bulunan Isparta Belediye Başkan Yardımcıları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekiplerinden tesis hakkında bilgiler aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve Manisa’yı vahşi çöp sorunundan kurtaran Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi, çevre şehirlere örnek olmaya devam ediyor. 440 dönümlük arazi üzerine kurulu olan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla açılışı gerçekleştirilen tesis son olarak Isparta Belediyesi’ni ağırladı.

 

Isparta Belediye Başkan Yardımcıları, Aydın Şanlıtürk ve Halil Gülderen ile Etüt Proje Müdürü Bülent Arlıoğlu tesisi ziyaret etti. Ziyaret esnasında heyete eşlik eden Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’nda görevli Çevre Mühendisleri İlyas Dalgıç ile Güler Artan heyete tesis hakkında bilgiler verdi. “Gurur Verici Bir Tesis” Modern bir tesisi Manisa’ya kazandırılmasında emeği geçen herkesi tebrik eden Isparta Belediye Başkan Yardımcıları, uzun yıllar boyunca yurtdışında gördükleri tesislerden daha modern bir katı atık bertaraf tesisini Türkiye’de görmenin gurur verici olduğunu söylediler.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı