Ölüm Virajlarında Önemli Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Selendi’nin Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlanan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarında yol genişletmesi ve düzeltme çalışması yapıyor.

Ölüm Virajlarında Önemli Çalışma
Ölüm Virajlarında Önemli Çalışma emrah

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına il genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesinin Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlayan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarında yol genişletme ve düzeltme çalışması gerçekleştiriyor.

 

Önemli bir çalışma yapıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “Selendi ilçesinde Aşağıgüllüce mahallesinden başlayarak Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlayan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarından yol genişletmesi ve düzeltme çalışması yapılıyor.

 

Vatandaşımızın can ve mal güvenliği için bu yoldaki çalışma büyük önem arz ediyor” dedi.

Cengiz Başkana Minnettarız

Yapılan yol çalışmalarından büyük memnuniyet duyan ana güzergah üzerindeki 4 mahallenin muhtarı da Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’a teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı