Muhtarlıklar Alaşehir’de Nabız Yokladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alaşehir Matarlı Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe’yi ziyaret etti.

Muhtarlıklar Alaşehir’de Nabız Yokladı
Muhtarlıklar Alaşehir’de Nabız Yokladı Admin

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alaşehir Matarlı Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe’yi ziyaret etti. Mahalle muhtarı Meşe, mahallerinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle memnuniyetini dile getirerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Sık sık mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahalle muhtarlarının talep ve görüşlerini dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı ekipleri, Alaşehir Matarlı Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe’yi ziyaret etti.  Bu kapsamda Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci ve Alaşehir Koordinasyon Şube Müdürü Akif Ceylan, Mahalle Muhtarı Mustafa Meşe ile birlikte mahallede yürütülen çalışmaları inceledi. Muhtar Meşe, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallerinin alt yapı ve üst yapısının yenilendiğini dile getirerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.


“Çalışmaları inceliyor, talepleri dinliyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Manisa’nın 17 ilçesini karış karış gezerek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, “Demokrasimizin en önemli halkası olan mahalle muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz.  Bu anlamda mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün selamlarını iletiyor, yürütülen çalışmalar hakkında görüşlerini alıyoruz. Matarlı Mahalle Muhtarımızı da ziyaret ederek muhtarımızın düşüncelerini dinledik” ifadelerinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı