Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü, Manisa’da da düzenlenen programlarla kutlandı. Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı
Muhtarlar Günü Törenle Kutlandı emrah

19 Ekim Muhtarlar Günü, Manisa’da da düzenlenen programlarla kutlandı. Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Ardından protokol üyeleri Şehzadeler ve Yunusemre Muhtarlar Dernekleri ziyaret ederek, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla etkinlik programı düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programa MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve şube müdürleri, ilçe belediye başkan yardımcıları ve muhtarlar katıldı. Etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Yunusemre Muhtarlar Derneği ve Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanları, muhtarlar adına Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenk sundu.

Muhtarlar ve protokol üyelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle Cumhuriyet Meydanı’ndaki program son buldu. Muhtar Dernekleri Ziyaret Edildi Cumhuriyet Meydanı’ndaki programların ardından Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in de katılımıyla Şehzadeler Muhtar Derneği ve Yunusemre Muhtarlar Derneği ziyaret edildi. Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, dernek başkanlarına günün önemine binaen çiçek takdiminde bulundu. Hatıra fotoğraflarının çekimi ile dernek ziyaretleri tamamlandı.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı