Meteoroloji'den İstanbullulara sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için çok kuvvetli sağanak yağmur uyarısı yaptı. Uyarıda, dün öğle saatlerinden sonra başlayan yağışın bugün de etkisini artıracağı belirtildi.

Meteoroloji'den İstanbullulara sağanak uyarısı
Meteoroloji'den İstanbullulara sağanak uyarısı emrah

Meteoroloji hava durumu raporu açıklandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da aralıklarla devam eden hafif sağanak yağışların bugün akşam saatlerine kadar kentin kuzey kesimlerinde çok kuvvetli ve şiddetli, güney ilçelerinde ise kuvvetli olacağının tahmin edildiğini açıkladı. Açıklamada vatandaşların olumsuz hava şartlarına karşı tedbirli ve dikkatli olunması istendi.

Resmi Twitter'da görüntüle Resmi Twitter'da görüntüle Takip et Meteoroloji Kuvvetli Yağışlara Dikkat. Sıcaklık; Azalacak, mevsim normalleri civarında seyredecek.Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle: Ankara: 25 İstanbul: 24 İzmir: 26 Bursa: 25 Adana: 33 Antalya: 28 Samsun: 24 Trabzon: 25 Erzurum: 22 Diyarbakır: 31 İstanbul'da trafik yoğunluğu? İstanbul'da sabah saatlerinde başlayan trafik yoğunluğu saat 08.50'de yüzde 42'ye çıktı.

Belirli noktalarda yapılan çalışmalar nedeniyle alternatif güzergahları tercih etmeniz trafikte geçireceğiniz süreyi azaltacaktır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Anadolu yakası İstanbul-Edirne yönünde çalışmalar nedeniyle trafik her iki yönde de 3'er şerit olarak yapılacak. Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi bakım çalışması nedeniyle trafiğe kapalı. Esenler ilçesi İstanbul Caddesi-İnönü Caddesi yönü alt yapı bakım-onarım çalışması nedeni ile trafiğe kapalı.

İstanbul'da trafik yoğunluğu. 10. Yıl Caddesi Topkapı yönü, sağ şerit çevre düzenlemesi nedeni ile 1 şerit trafiğe kapalı. Beyazıt-Aksaray arasındaki bağlantıyı sağlayan Ordu Caddesi, UKOME kararı gereği ilk etapta her pazar günü taşıt trafiğine kapatılacak ve sadece yayalar ve bisikletliler tarafından kullanılacak. Harem Sahil Yolu Caddesi-Üsküdar yönü bakım-onarım çalışması nedeni ile 1 şerit trafiğine kapalı.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı