Medyum Hüddam Hoca Büyüleri

Hem modern hem de eski zamanlarda ruhla ya da cinlerle iletişim kuran, genellikle büyü yolu ile insanların hayat alanına tesir edebilen kişilere medyum denir.

Medyum Hüddam Hoca Büyüleri
Medyum Hüddam Hoca Büyüleri Admin

Hem modern hem de eski zamanlarda ruhla ya da cinlerle iletişim kuran, genellikle büyü yolu ile insanların hayat alanına tesir edebilen kişilere medyum denir. Medyum kelimenin tam anlamıyla, ruh dünyası ile bizim aramızdaki aracıdır. Medyumlar astral boyutta var olan varlıklarla iletişime geçebilirler, bazı medyumlar onlarla hiç muhatap olmadan da belli şifreli sözcükleri ve rakamları belirli şekillere yazarak tesirlerin yaratılmasına dolaylı olarak aracı olabilirler. Sevdiğiniz insan birden bire sizden soğuduğunda, ve sizden uzaklaştığında bu tür tesirlerin etkisinden şüphelenebilirsiniz. Ya da birden işleriniz tepetakla ters dönebilir, bu da yine negatif etkiler nedeni iledir ve bu etkiler sebepsiz ya da hedefsiz değildirler.

Medyumluk Bir Yetenek Midir?

 Öte alemlerde yaşayan ve insanların madde kainatında tasarrufta bulunmak için bekleyen, kimisi hayır kimisi de şer için çalışan varlıklar; dünya kurulalı beri insanların yaşamlarında etki sahibi olmaktadırlar. Bu varlıklar bazen işitsel bazen görsel yollarla yani 5 fiziksel duyu oranı ile görünür hale gelebilir, çoğunlukla ise düşünce alanına girerler ve insanların düşüncelerini etkilerler. Bu bakımdan çok yüksek bir tesir güçleri vardır. Bağlama büyüsü  ile bu güçler kullanılmaktadır. İnsanların fiziksel dünyada güç yetiremeyeceği bir çok işlevi büyü yolu ile gerçekleştirebilirler. Büyü iyi niyetlerle de yapılabilir, kötü niyetlerle de yapılabilir. Hayırlı işler için yapılan işlemler; insanların daha huzurlu ve mutlu olmalarını sağlamak için yapılır. İnsanların arasını açan uygulamalar şeytanidir. Medyumlar, bu yeteneklerini uzun yıllar içinde geliştiren ve algıları ve sezgi kanalları yüksek insanlardır. Bu açıdan medyumluk eğitimle ve sabırla geliştirilebilir.

Medyumun Görevleri

Her bir medyum kendi çizgisinde ve belirlediği yolda ilerler. İnsanlara yardım etmek amacı ile çalışan medyumlar olduğu gibi; insanların arasını ayırmak be onları felakete sürüklemek isteyen büyücüler ve vardır ve tesirleri çok etkilidir. İrade üzerinde çok etkili tesir yapabilirler. Medyum görevleri gibi genel bir tanım yapılamaz. Kişi, başa çıkamadığı sorunları çözmek için kendi gücünü aşan çözümler için işin bir de astral boyutunu düşünmelidir. Medyumlar bu çıkmazlarda devreye girerler ve insanlara sorun çözme babında yardımcı olurlar. Nitekim Medyum Hüddam hoca uzun senelerdir, bu görevi yerine getiriyor. Teknolojinin de ilerlemesi ile dünyaya açılan medyum Hüddam Hoca internet üzerinden dünyanın herhangi bir noktasında acı çeken insanlara "vefk yazmak" sureti ile yardımcı oluyor.

Kaynak; www.medyumhaberler.com

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı