Meclis Öncesi Komisyonlarda Yoğun Mesai

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Kasım ayı meclis toplantısı ikinci oturumu öncesinde komisyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Meclis Öncesi Komisyonlarda Yoğun Mesai
Meclis Öncesi Komisyonlarda Yoğun Mesai emrah

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Kasım ayı meclis toplantısı ikinci oturumu öncesinde komisyon çalışmaları aralıksız devam ediyor. Oldukça yoğun bir gündemin olduğu komisyonlarda görev alan meclis üyeleri, Büyükşehir Belediye Meclisine ve MASKİ Olağan Genel Kuruluna raporları yetiştirebilmek için yoğun çaba sarf ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısı ikinci oturumu 28 Kasım Salı günü gerçekleştirilecek. Meclisin ikinci oturumu öncesinde ara komisyon çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Plan ve Bütçe Komisyonu ile Hukuk ve Tarifeler Komisyonlarının ara komisyon toplantısı Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda yapıldı. Toplantıda MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 2018 yılı mali bütçesi, performans programı, ücret tarifesi ile tarifeler yönetmeliği taslağı komisyon üyelerince görüşüldü. Toplantıya katılan MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, meclis üyelerine konu hakkında bilgiler verdi.

Ara komisyon toplantısında ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Uluturhan da Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı 2018 yılı Mali Gider Tarifleri ile ilgili komisyon üyelerini bilgilendirdi. Ara komisyon toplantılarının 28 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı ikinci oturumuna kadar devam edeceği, önümüzdeki hafta içerisinde meclis üyelerinin katılımı ile de performans planı üzerine toplantı yapılacağı belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı