Manisakart 2 Yaşında

Manisa Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu MANULAŞ tarafından hayata geçirilen ve toplu taşıma araçlarının yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesinin birçok hizmetinden faydalanılmasını sağlayan Manisakart, 2 yaşına girdi.

Manisakart 2 Yaşında
Manisakart 2 Yaşında emrah

Manisa Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu MANULAŞ tarafından hayata geçirilen ve toplu taşıma araçlarının yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesinin birçok hizmetinden faydalanılmasını sağlayan Manisakart, 2 yaşına girdi. Manisa Büyükşehir Belediyesinin toplu taşıma başta olmak üzere Büyükşehir Belediyesinin birçok uygulamasında kullanılması için hayata geçirdiği Manisakart, 2 yaşına girdi. Konu ile ilgili MANULAŞ’tan yapılan açıklamada, “İlk olarak 8 Ocak 2016 günü Soma şehir içi hatlarında faaliyet gösteren SS. 176 no’lu Soma Şehir içi Kooperatifi’ne ait 28 adet toplu taşıma aracında kullanıma başlanan Manisakart, bugün itibariyle Manisa’nın 17 ilçesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve 28 adet Kooperatife ait 909 adet toplu taşıma aracında 490 bin kişi tarafından kullanılmaktadır.

 

Kullanım alanı sadece toplu taşıma araçları ile sınırlı kalmayan Manisakart’ınızla; Kentpark oyun alanları ve MANULAŞ tarafından işletilen otoparklarda ödemelerinizi yapabilirsiniz” denildi. 171 Adet Dolum Noktası Dolum ve dağıtım noktalarının da hatırlatıldığı açıklamada, “Manisakart’a; il genelinde bulunan 171 adet dolum noktasından, www.manulas.com.tr adresinden, Manisakart uygulaması ile akıllı telefonlardan, Manisa merkezde bulunan 5 adet Kartmatik cihazından dolum yapabilmektedir. Manisa’nın 17 ilçesinde Toplu Ulaşımda yapılan dönüşümler sayesinde Manisakart ile 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımız ulaşımdan ücretsiz yararlanmaktadır. Manisakartınızı ilçe merkezlerinde bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet binalarında bulunan Kart Dağıtım Merkezlerinden temin edebilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı