Manisa Lisesi Mezunlarından Başkan Ergün’e Ziyaret

Manisa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Abidin Yatkın ve dernek üyeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamını ziyaret etti.

Manisa Lisesi Mezunlarından Başkan Ergün’e Ziyaret
Manisa Lisesi Mezunlarından Başkan Ergün’e Ziyaret emrah

Manisa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Abidin Yatkın ve dernek üyeleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamını ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yatkın, derneğin çalışmaları hakkında Başkan Ergün’e bilgi verdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Abidin Yatkın ve dernek üyelerini makamında konuk oldu.

 

''BAŞKAN ERGÜN'E JEST''

 

Dernek Başkanı Abidin Yatkın ve dernek üyelerinden yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Ergün, “Sivil toplum örgütlerimizin, odalarımızın ve derneklerimizin yanında yer alarak destek olmaya çalışıyoruz” dedi. Dernek üyesi Osman Özbaş yazdığı kitaplardan Başkan Ergün’e takdim etti. Başkan Ergün’e Jest Ziyaretin sonunda Manisa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Abidin Yatkın ve dernek üyeleri, Başkan Ergün’e güzel bir jest yaptı. Ziyaretin anısına Başkan Ergün’e eşi Şeyda Ergün’ün Manisa Lisesi mezuniyet diplomasının yer aldığı belgeyi hediye etti.

Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gençlik Merkezinde artık son aşamalara gelindi
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı
Gediz Kavşağı Yeni Haliyle Ulaşıma Açıldı